Mladost II uspješna na domaćem terenu

Odlično otvaranje utakmice za Varaždinke uz 22:25 u prvom setu, u drugom setu Mladostašice vraćaju s 25:21, bila je to čvrsta i teška utakmica od početka do kraja.

Jači napad u trećem setu za gošće i fantastičan prijem donio je veću razliku u konačnici seta od 18:25 za Varaždinke. Ni četvrti set nije donio preveliku razliku, igra se bod za bod te ga u svoju korist na kraju uzimaju Mladostašice s 25:21. U petom setu bolja koncentracija uz odličan servis i pritisak u napadu Mladostašica te ga osvajaju u svoju korist sa zasluženih 15:8 i u konačnici 3:2 (22:25, 25:21, 18:25, 25:21, 15:8).

Ovo je treća pobjeda u nizu naših djevojaka te se trenutno nalaze na četvrtoj poziciji s ukupno 6 pobjeda i 2 poraza.

U sljedećem 9. kolu Mladostašicama dolaze odbojkašice iz OK Olimpik, utakmica je na rasporedu u subotu 2.12.2017. s početkom u 13:30 sati.