Mladostaši s nova tri boda iz Rijeke

U utakmici 7. kola drugog dijela natjecanja u Superligi Mladostaši su s 3-1 (22:25, 25:15, 25:15, 25:16) svladali momčad iz Rijeke.

Riječani su vrlo neugodna momčad koja je prošlo kolo namučila i aktualne prvake Hrvatske te su odbojkaši OK Mladost Ribola Kaštela slavili tek nakon pet neizvjesnih setova. Stoga je gostovanje u Rijeci uvijek neugodno za sve momčadi iz Superlige.

Međutim samo prvi set ponudio je mogućnost da bi i u ovom kolu Riječani mogli napraviti iznenađenje. Nakon gubitka prvog seta s 25:22 Mladostaši počinju igrati onako kako smo uglavnom naviknuli od njih i osvajaju tri seta u nizu dozvolivši Riječanima svega 15-tak poena po setu. Iz ovoga je vidljiva apsolutna dominacija odbojkaša sa Save koji s tri nova boda sigurno koračaju prema prvoj poziciji prije početka play offa.

U sljedećem kolu Mladostaši igraju kod kuće protiv odbojkaša MOK Murse iz Osijeka. Utakmica je na rasporedu 17.02.2018. godine s početkom u 18 sati.