| U Trofejnoj dvorani Doma odbojke jučer je HAOK Mladost Proenergy potpisala ugovore sa sedam najperspektivnijih mladih odbojkaša i odbojkašica.
Riječ je o ugovorima o sportskom usavršavanju igrača i igračica juniorskog pogona na koje najtrofeniji odbojkaški klub na ovim prostorima računa i u sportskim aktivnostima seniora. Prema riječima Mire Pavlovića, predsjednika odbojkaškog kluba sa Save koji se jedini u državi može pohvaliti s muškom i ženskom odbojkaškom konkurencijom, ovo je prva skupina u nizu mladih igrača i igračica na koje klub računa u budućnosti, a s ovom praksom nastavit će se i dalje jer u mlađim pogonima mnogo je kvalitetnih sportaša na koje će se HAOK Mladost Proenergy osloniti.
Ugovore o sportskom usavršavanju jučer su potpisali Tino Hanžić, Tomislav Mitrašinović, Petar Jurić, Božana Butigan, Iva Pažin, Ana Matić dok je Lara Štimac zbog bolesti izostala, te će svoj ugovor potpisati naknadno. |